بستن

چگونه یک رویداد را به تصویر بکشیم؟

توصیه های مشاوره در مورد چگونگی تطبیق سبک طراحی خود برای ایجاد طراحی یک داستان جذاب.(چگونه یک رویداد را به تصویر بکشیم؟)

ایجاد تصاویر برای یک رویداد، یک چالش خلاقانه فوق العاده است که شامل داستان با طراحی های شما است که به روایت داستان پرورانده می شود. سبک  تصویر سازی خود را با رویداد داستان مشتری تطبیق دهید.

من تجربه خود را برای به تصویرکشیدن جشنواره مرد سبز و همچنین راهنمایی هایم را برای  به تصویرکشیدن داستان ها به اشتراک می گذارم.

 در حالی که در سال گذشته در لندن جشنواره هنرهای تجسمی pick me up برگزار شد، من به عنوان یک نامزد انتخاب شدم تا برای تبلیغات در سال 2017 برای جشنواره مرد سبز ایجاد کنم. من بعد از جشنواره برای مدت طولانی شناخته شده بودم و هنرمندان دیگری که در گذشته بودند نسبت به من حسادت میکردند. بنابراین من واقعا متحیر و شادمان شدم وقتی ایمیل را دریافت کردم این یک پروژه رویایی و یک قطعه نمونه کارها دوست داشتنی است.

نخستین طرح اولیه Aart-Jan Venema برای فضای پر سر و صدای جشنواره مرد سبز

موضوع اصلی در کوتاه مدت ” کشف” بود. مشتری این تصاویر را برای انعکاس روح جشنواره و ماهیت ذاتی مخاطبان آن میخواست. به طور خلاصه همچین تصاویری برای فراخوان ها و جشنواره های کشف منحصر به فرد هستند که ارائه شوند.

تصاویر می توانند یک مرجع تاریخی داشته باشند یا بیشتر انتزاعی باشند. این تصاویر می توانند نشان دهنده یک جهان مصور یا آثار باستانی که در زیر کوه های سیاه ولز قرار دارد،جایی که این جشنواره ها برگزار می شود، باشند. احتمالات دیگر میتواند  یک جهان موازی داستانی باشد. مشتری همچنین کمی طنز و مقداری سیاه کمرنگ اضافه شده به مخلوط می خواهد.

1- بدانید زمانی که ایده خود را تغییر می دهید.

تصویر نهایی

مشتریان من نمونه های طراحی های دستی مرا که در Pick Me Up نمایش داده شده بود، دوست داشتند و ما با انتخاب این رسانه و سبک مطرح شدیم. با این حال، در نهایت این فقط برای یک پروژه بزرگ مانند این طرح عملی نیست. من فکر میکنم بسیاری از کاراکترها، کارهای عجیب و غریب انجام می دهند، اما یکی از دستورالعمل ها این بود که من باید بر روی محیط اشیاء عجیب و غریب به جای شخصیت ها تمرکز کنم. مشتریان نمیخواهند تصاویر بیش از حد کودکانه یا بیش از حد بزرگسالانه باشد.

در نتیجه، یکی از چالش های اصلی تغییر ذهنیتم بود و از اشیاء و گیاهان برای به تصویرکشیدن داستان استفاده میکردم، به دنبال راه هایی برای دادن شخصیت به آن ها بودم. من با بسیاری از ماسک ها و کلاه های ایمنی برای اضافه کردن تجدید نظر بصری آمدم. یک نجات دهنده واقعی، کتاب هنر در طبیعت از ارنست هاکل بود و من ازطریق آن، راه های جدیدی را برای رسم منظره کشف کردم. من همچنین یک بسته هنری الهام بخش بزرگ از جشنواره مرد سبز دریافت کردم.

2- سبک را به زودی مشخص کنید

این دانشمند دیوانه برای باغ انیشتین است، صحنه با همه چیز از کمدی و موسیقی و تئاتر و علم پر شده است.

توصیه من به دیگران در تلاش برای به عهده گرفتن آثار هنری برای یک داستان مهم ایجاد یک قطعه آزمایشی است آن را به مردم نشان دهید و دریابید که شما می توانید از آن جا بروید. تغییرات زیادی را انجام دهید تا همه کاملا خوشحال شوند. با یک چارچوب کامل، کار بسیار آسان تر است.اگر سبکتان به تازگی جا افتاده است نیازی نیست شما نباید با هر نمونه کار مجددا سوال کنید.

3- ایده خود را برای استفاده های مختلف تطبیق دهید

Venema لذت می برد از ایجاد اتومبیل فانتزی برای کاراکتر های خود برای وارد شدن به تصاویر پارکینگ

برای وبسایت من مجبور بودم تصویرسازی فضا انجام دهم. برای این من مجبور بودم کل جهان را به تصویر بکشم. که ما می توانیم به عنوان پایه ای برای تمام راه های دیگر نیز استفاده کنیم.

آگهی ها چیز دیگری بود. از آنجا که اطلاعات و متن بسیار زیادی وجود دارد که باید قابل خواندن باشد، فضای بسیار کمی برای طراحی وجود داشت.

نوارهای مچ دست در حدود هشت رنگ بافته شده اند، و مرد سبز واقعا علاقه زیادی به جزئیات زیادی داشت بنابراین یک چالش برای دریافت اطلاعات به اندازه کافی در سطحی واقعا کوچک بود. من مجبور شدم ماشین ها را ترکیبی در نظر بگیرم. جالب بود که ببینیم کدام خودروهای کاراکترهای من در جشنواره شرکت می کنند.

4- با ابزارها و رنگ ها آزمایش کنید

پوستر نشان دهنده منطقه پای کوه است – صحنه اصلی در پای کوه های سیاه

هر طراحی با مداد آغاز می شود. من بسیاری از نسخه ها را طراحی کردم تا همه چیز درست شود بنابراین من تا زمانی که تصویر را طراحی می کنم، در مورد قطعه هنری نگرانی ندارم.

معمولا من طراحیم را در آی پد انجام می دهم اما در اینجا از سینتیک وکام و فتوشاپ استفاده میکنم. نسخه های اول من واقعا سازگار با کارهای نقاشی من بودند اما در نهایت ما برای یک نسخه نسبتا ساده با تنها یک بافت شروع کردیم. رنگ توسط مجموعه نان و مرد سبز تنظیم شده بود و من آبی را اضافه کردم. معمولا از یک پالت مانند این استفاده نمی کنم، اما خوشحالم که من مجبور شدم و اکنون می توانم خودم را با استفاده از آن دوباره ببینم. بازخورد(فیدبک) اصلی من دریافت یک مورد عجیب و غریب بود که معلوم می شود که از ساختن چیزهایی که بیشتر عادی اند سخت تر است. با این حال،  تازگیش این بود که خودم را به محدودیتها عادت دهم.

من در این پروژه چیزهای زیادی را برای طراحی یاد گرفتم. برای یک چیز، من میتوانم یک نمونه کارهنری واقعا سازگار ایجاد کنم و کار من میتونه نظر جشنواره را به خودش جلب کند. من ازین بابت بسیار خوشحالم.اگر مجبور باشم که دوباره طراحی کنم فایل های psd موجود را کمی پاک و ویرایش می کنم که این کار صرفه جویی در وقت انیماتور است.

چگونه یک رویداد را به تصویر بکشیم؟

ترجمه شده از منبع :  www.creativebloq.com

دیدگاهتان را بنویسید