بستن

5 نکته برای تبدیل شدن به یک تصویرگرموفق

5 نکته برای تبدیل شدن به یک تصویرگرموفق ؛ آیا شما خصوصیات یک تصویرگر حرفه ای را دارید؟ آنا ورای، تصویرگر حرفه ای، آنچه که برای حرفه ای شدن نیاز است بیان می کند.

آیا رویا و خیال ترک کار فعلی خود را دارید و تمام وقت به عنوان یک تصویرگر کار می کنید؟

خب من این کار را کرده ام، بنابراین شما هم می توانید. من در اینجا، پنج نکته برای موفقیت که به عنوان یک تصویرگر حرفه ای نیاز دارید را مشخص میکنم. بقیه به خودتان مربوط می شود…

1- تمرکز

هیچکس  جز خودتان نمیتواند رویایتان را تحقق بخشد.تصویرگر: آنا ورای

از آنجا که شما بیشتر به کار خود مشغول هستیدهیچ کس نمی تواند به اندازه خودتان به شما انگیزه بدهد.

این نیاز به اعتماد به نفس و دانش خود دارد. شما باید دقیقا بدانید که می خواهید یک تصویرگر باشید، اگر فقط نصف ایده یا یک طرح مبهم  داشته باشید، نمیتوانید در بلند مدت آن را حفظ کنید.

این خود باوری و عزم و اراده شماست که شما را از طریق چالشی که خودتان آن را سازماندهی می کنید،به شما می دهد. هنگامی که شما می دانید که شما چه می خواهید، این نیمی از نبرد است.

2- سازگاری (وفق پذیری)

شما باید آماده باشید تا کار خود را به آنچه که به فروش میرسد، تطبیق دهید

شما باید بتوانید طرز تفکر خود را انطباق دهید و نشان دهید که متناسب با مشتریان کوتاه می آیید که اغلب مشتریان می خواهند در طول فرآیند تصویرگری وارد شوند. عملکرد متعادلی بین مشتریان را راضی نگه داشتن بدون بروز یکپارچگی تصویر وجود دارد (من گاهی اوقات تعادل اشتباه در روزهای اولیه دریافت می کنم و برای کار بر روی وب سایت خیلی سرافکنده بودم).

همچنین تطبیق با مشتریان، آن را به منظور تطبیق کارتان برای دسترسی به بازارهای مختلف به عنوان مثال پرداخت می کند. هنرمند بازار چاپ، پوشاک، تصاویر سهام، مجلات، ثابت(ایستاده)، نقاشی های دیواری و… .

اغلب در بین کمیسیون ها، من پول فروش تصاویر سهام را می پردازم که درآمد ماهیانه را به طور منظم آماده می کند، کارگاه ها و / یا تدریس نیزترکیب فوق العاده خوبی را نشان می دهد.

 

3- شبکه از دوستان و آثار دیگر همکاران

پس از تماشای یک فیلم در سینما در طول روز،اگر با انسانهای واقعی ملاقات نکنید، دیوانه خواهید شد.

بخشی از روزی که شما به عنوان یک تصویرگر کار می کنید می تواند بسیار انحصاری باشد و به طور کلی اغلب شما مشتریان خود را به طور شخصی ملاقات نمی کنید و بیشتر از طریق تلفن، ایمیل یا اسکایپ ارتباط برقرار می کنند.

برای مقابله با اینکار که واقعا کمک  کننده است؛ با جمعی از دوستان و همکاران خود بعد از کار به کافی شاپ بروید و با قهوه و نوشیدنی استراحت کنید. اگر شما بسیاری از خلاقیت ها را در منطقه محلی خود نمی شناسید؛ شما همیشه می توانید یک گروه freelancer خلاق راه اندازی کنید و ملاقات های منظم داشته باشید.

اگر واقعا شما دوست ندارید که به تنهایی کار کنید،می توانید برای یک فضای مشترک به دنبال آن بروید که شماره 4 را به ارمغان می آورد…  .

4- یک فضا و محیط خوب

یک کافی شاپ میتواند فضای مناسبی برای کار آزاد شما باشد.

اکثر تصویرسازان با یک مک در گوشه اتاق خواب یا اتاق نشیمن شروع می کنند و این راه ایده آل برای شروع به کار است شما نباید استرس مخارج کلی را داشته باشید همانطور که شما آن را پابرجا کردید.

بعد از مدتی هر چند شما یک محل جداگانه برای کار کردن دارید تا کار و زندگی کمی جداگانه داشته باشید.

اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، استودیوی باغ یا اتاق یدکی که فوق العاده است،دارید در غیر این صورت ابتکارات زیادی وجود دارد که در آن آزادکار محلی می تواند یک میز یا فضای در یک جامعه خلاق را اجاره کند و همچنین مزایای دیگری را در اختیار شما قرار می دهد.

مکان های زیادی برای انجام کارهای آزاد وجود دارد. وب سایت ها مانند www.officegenie.co.uk و www.officebloc.co.uk مکان های عالی برای جستجوی فضاهای کاری هستند. اگر موفق نشدم، دوست دارم طرح و لپ تاپم را به کتابفروشی محلی یا کافی شاپ ببرم تا کار کنم.

5- پایداری و مقاومت

محیط های آرام به بارش فکری هنرمند برای ایده پردازی خیلی کمک می کند. برای به دست آوردن کار بیشتر در روزمره، نمونه کارها خود را به طور مداوم تجزیه و تحلیل کنید. آیا شما نیاز به ایجاد کار جدید برای درخواست  یک زمینه خاص که شما هیچ شانسی ندارید،دارید؟ اگر کاراهای شما رد می شود و مورد تایید نیست از فیدبک و عکس العمل بر روی کارتان بپرسید.این بهترین آموزش است.

بطور مداوم وبلاگ خود را به روز کنید و کار جدید را به دیگران ارسال کنید، کار جدیدی ایجاد کنید و اجازه ندهید وبسایت شما راکد بماند. اغلب این بهترین کاری نیست است که شناخته شده باشد،تصویرگرانی هستند که سخت ترین کار را در بازاریابی انجام می دهند. تلفن را بردارید، وبلاگ، ایمیل به افراد جدید ارسال کنید، برگزاری جلسات جدید، ارسال کالاها در پست، دریافت یک نماینده.

فقط در زمان آرام اتصال دور را حفظ کنید و همه چیز به آرامی شروع به زیاد شدن خواهند کرد. هنگامی که، در نهایت، شما شروع به ایجاد زندگی قابل اعتماد به عنوان یک تصویرگر می کنید هیچ چیز بر خلاف آزادی و خلاقیت که با برجستگی خود همراه است، برتری ندارد. زمان دست خودتان است، دیگر شما حقه باز/ دنده چرخ کوچک نیستید،اما او سرنوشت خلاق خود را به دست می آورد. شما هرگز به عقب نگاه نخواهید کرد!

آنا ورای یک تصویرگر / نویسنده و یک سخنران مهمان در تصویر BA)Hons) در مدرسه هنر کمبریج است.

5 نکته برای تبدیل شدن به یک تصویرگرموفق

ترجمه شده از منبع :  www.creativebloq.com

دیدگاهتان را بنویسید